Сподіваємось на розуміння з вашого боку
відео, об’єкти
галерея Closer, Київ, Україна.
2017


Сподіваємось на розуміння з вашого боку - шаблонна фраза, яку часто використовують у бюрократичних документах. Цей формальний вираз не несе в собі ані справжнього жалю, ані інтенції до змін, лиш констатуючи факт наявності проблеми. На зміну довгому “Сподіваємось на розуміння..” приходить лаконічне, але настільки ж  нейтральне “Sorry”, зберігаючи своє основне призначення - визнання ситуації та її смиренне прийняття.

У співавторстві з Іллею Ісуповим та Олексієм Саєм.
Напис Sorry, розташовуючись на стелі галереї, підігріває макет залізничного вокзалу, що виконаний із парафіну. Сам вокзал є збірним образом архітектури 1970-1980, притаманної країнам Радянського союзу. Під впливом тепла макет поступово деформується та зникає, нагадуючи про крах, здавалось би незламної імперії.

Споглядаючи за повітряною кулею, яка виглядає приреченою вибухнути вже з перших секунд відео, ми продовжуємо відчувати втрачений час та фрустрацію.

Ті ж вІдчуття поломки викликає і відео робота Cleaner, що документує обсесивні дії чоловіка,який намагається очистити вагон метро від реклами та залишків скотчу.

У співавторстві з Іллею Ісуповим та Олексієм Саєм.